Pohled na 2015

Nejočekávanějších a jistě také nejzajímavějších seriály, kterých je třeba si všimnout.


Last Week Tonight with John Oliver

Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon i Conan O'Brian se začínají třást strachy! To zásadní ze světového dění v oblasti kultury i politiky, zrekapitulováno osobitým stylem moderátora Johna Olivera. Talkshow má na svědomí stanice HBO, která s ní sklízí úspěchy. Pořad se stal během vysílání první série ceněným také v našich končinách

Datum: od 8. února každou neděli na HBO


Bitten

Bitten se na obrazovky vrací s druhou sérií. Jde o kanadský seriál, který se fanouškům představil poprvé v roce 2014 a hned si získal početné publikum. Bitten vychází z knihy Otherworld od spisovatelky Kelley Armstrong. Vypráví příběh první vlkodlačí ženy Eleny. Elena pracuje jako fotografka, ale dost času jí také bere snaha utajit tajemství o svém prokletí před ostatními. Vše se navíc ještě zkomplikuje, když hrdinka objeví vlkodlačí útočiště.

Datum: od 7. února každou sobotu na Space


Better Call Saul

James Morgan McGill je právníkem v Albuquerque. Oproti ostatním advokátům ale vyčnívá v jedné věci – neštítí se špinavé práce pro pochybná individua. V budoucnosti se z něj stane Saul Goodman, který obhajuje mimo jiné slavného Waltera Whitea. Příběh se odehrává v roce 2002, tedy šest let před událostmi z Breaking Bad. Seriál nebude tolik temný a bude obsahovat více komediálních složek.

od 8. února každou neděli na AMC

 

Galerie


Kde mě můžeš navštívit:

Twitter
Facebook
 

Gaarners 2015 | Sponsored by Skluzavky

Vyzkoušejte nový webhosting b.cz. Nejkratší doména 2. řádu na českém trhu.